Skip to content. | Skip to navigation

Personal tools
You are here: Home Номенклатурно-методичний каталог Запобіжники Конструктивні особливості запобіжників

Конструктивні особливості запобіжників

5.1.1. Запобіжники серіїN11 (аналог запобіжника ПН-2) з піщаним наповнювачем і фарфоровим корпусом мають високу розривну здатність. Запобіжники серії МН виготовляються трьох типорозмірів в діапазоні номінальних струмів від 10 до 630 А на напругу до 660 В.

5.1.2.  Різьбові запобіжники серії 5.А5 (аналог запобіжника ПДС) виготовляються на діапазон струмів від 2А до 200А.І використовуються для захисту обладнання при невеликих струмах короткого замикання . Плавка вставка різьбового запобіжника встановлюється в фарфоровому корпусі. Для трифазного монтажу використовують блоки з трьох запобіжників. Переваги запобіжників серії 5А§ - можливість заміни плавкої вставки під напругою.

5.1.3.  Циліндричні плавкі вставки запобіжників серії "§Ь"/"§С" (аналог плавкої вставки ППТ-10). Циліндричні плавкі вставки серії "§Ь"/ "§О" виготовляються трьох типорозмірів на діапазон номінальних струмів від 1 до 125 А, розраховані для використання в мережах напругою до 660В змінного і 400 В постійного струму.

5.1.4. Циліндричні швидкодіючі плавкі вставки заапобіжників серії "аМ" (аналог плавкої вставки ПП-57) призначені для захисту напівпровідникових приладів (тиристорних перетворювачів) при внутрішніх коротких замиканнях у колах змінного або пульсуючого струму частотою 50 Гц і 60 Гц та в колах постійного струму. Циліндричні плавкі вставки серії "аМ" виготовляються трьох типорозмірів на діапазон номінальних струмів від 1 до 125 А, розраховані для використання до 660В змінного і 400 В постійного струму.

Document Actions
This is Flow Diazo Theme