Skip to content. | Skip to navigation

Personal tools
You are here: Home Номенклатурно-методичний каталог Мережі низької напруги та електробезпека Класи захисту електричного обладнання

Класи захисту електричного обладнання

Електрообладнання класу захисту 0 від ураження електричним струмом - електроприймачі та пристрої, захист яких виконаний застосуванням тільки основної (робочої) ізоляції. Елементи для уземлення чи інші захисти від ураження відсутні.

Електрообладнання класу захисту 01 - електроприймачі та пристрої, в яких всі доступні до дотику частини відділені від струмопровідних частин основною (робочою) ізоляцією та приєднані до затискача уземлення.

Обладнання класу 01 приєднують до мережі гнучким проводом або кабелем із штепсельною вилкою без контакта уземлення, яку не можна ввімкнути в розетку з контактом уземлення.

Електрообладнання класу захисті/1 - електроприймачі та пристрої, в яких всі доступні до дотику частини відділені від струмопровідних частин робочою ізоляцією, а металеві частини, які доступні до дотику, крім того, приєднані до затискача або контакта уземлення розташованого всередині приладу. Обладнання класу І приєднують до мережі проводом або кабелем з провідником уземлення та штепсельною вилкою з контактом уземлення.

Електрообладнання класу захисту II - електроприймачі та пристрої, в яких всі доступні до дотику частини відділені від струмопровідних частин подвійною або підсиленою ізоляцією та не мають контакта (затискача) для приєднання захисних провідників; його маркують символом.

Електрообладнання класу захисту III- електрообладнання та пристрої з робочою напругою не більше 42 В змінного струму або 120 В постійного струму.Document Actions
This is Flow Diazo Theme